| 25 خرداد 1400
En  | 
تعیین پرداخت مطالبات قراردادهای پیمانکاران راه روستایی و راهداری راه و شهرسازی

 تعیین پرداخت مطالبات قراردادهای پیمانکاران راه روستایی و راهداری راه و شهرسازی

مطالبات پیمانکاران راه روستایی و فرعی سالهای گذشته طرف قرارداد راه و شهرسازی در بودجه سال ۱۴۰۰ اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای پیش‌بینی گردیده که پس از تأیید نهایی راه و شهرسازی استان قابل پرداخت میباشند .
ﺳﻪشنبه، 07 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
با عنایت به منفک شدن راهداری از اداره کل راه و شهرسازی استانها در سال ۱۳۹۵ پرونده های مالی شرکت های طرف قرارداد به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای همزمان با انتقال همه پرسنل و امکانات و ماشین آلات منتقل نشده است که جهت تعیین تکلیف و انتقال کلیه پرونده های مالی پروژه های راهداری، راه روستایی جلسه مشترک ای بین مدیران کل دو اداره راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده ای با حضور ذی حسابان دو دستگاه مربوط تشکیل شد.

بر اساس دستورالعمل نحوه اقدام در مورد قراردادهای راه روستایی ادارات کل راه و شهرسازی استان ها و چگونگی تکمیل پروژه های راه روستایی در اداره کل راهداری ها با عنایت به انتقال مسؤلیت راههای فرعی و روستایی از ادارات کل راه و شهر سازی استان ها به ادارات کل راهداری و حمل ونقل جاده ای به منظور برنامه ریزی و مدیریت قراردادهای موجود راه روستایی و در راستای اقدام جهادی برای سرعت بخشیدن به تکمیل راه های روستایی، دستورالعمل نحوه تامین و خلع ید پروژه‌ها و قراردادهای راه روستایی موجود در ادارات کل راه و شهرسازی و چگونگی اقدام برای ادامه عملیات اجرایی به شرح زیر ابلاغ گردید.

الف- در ارتباط با انتقال پرونده های راهداری

1.چک لیست مدارک الزام آور، با توافق ذیحسابان (ظرف یک هفته) تهیه شود.

2.یک نماینده از طرف اداره کل راه و شهرسازی و یک نماینده از طرف اداره کل حمل‌ونقل جاده‌ای معرفی گردد.

3.پنجشنبه هر هفته، نمایندگان، چک لیست های مربوطه را به اتفاق تکمیل نمایند.

4.در صورت وجود و یا عدم وجود، صرف مشخص نمودن مدارک در چک لیست، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، پرونده ها را تحویل بگیرند.

5.تا پایان سال شمسی 1400 انتقال پرونده های راهداری بایستی صورت پذیرد.

6.در مورد بدهی و مطالبات پرونده های مذکور مقرر گردید پس از تأیید نهایی صورت حساب نهایی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان مطالبات توسط اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای پرداخت گردد.

ب- مطالبات قراردادهای تعیین تکلیف شده راه روستایی

1.همه موارد بند الف با این تفاوت که قرارداد دارای صورت حساب نهایی باشد.
تصاویر
  • تعیین پرداخت مطالبات قراردادهای پیمانکاران راه روستایی و راهداری راه و شهرسازی
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها