12 فروردين 1399
En  | 
پیام تبريك مديركل اداره كل راه وشهرسازي

پیام تبريك مديركل اداره كل راه وشهرسازي

تاریخ انتشار: 1398/12/22|   بازدید: 22 |  print


علی حاجی زاده مدير كل اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان در پیامی 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را تبريك گفت.

 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رساني؛ علي حاجي زاده مدير كل راه وشهرسازي استان كرمان طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به ملت شريف ايران اسلامي  بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک وتهنيت گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد.
بسم ربّ شهدا وصديقين  
رسول اکرم(ص): بالاتر ازهر نیکی، نیکی دیگری است تا آنکه انسان در راه خدا کشته شود. هر کس در راه خدا کشته شود بالاتر ازآن نیکی وجود ندارد.
سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند. سلام بر شهدا!

فرارسیدن ۲۲ اسفند؛ سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به محضر ملت شریف ایران اسلامی و به خصوص خانواده‌های معظم و مکرم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک می‌گویم.

امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشورو پایداری انقلاب اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و شهدای عرصه علم و جهاد برخود وظیفه می‌دانم از پایداری و شکیبایی، صبر و صلابت و بصیرت خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران قدردانی نمایم.
اميد است كه خداوند متعال به همه ي ما توفيق رهروي راه شهداء و ثابت قدم ماندن در اين مسير را عنايت کند.
علي حاجي زاده مديركل راه وشهرسازي استان كرمان

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد