| 24 مرداد 1399
En  | 
وزیر راه و شهرسازی در آئین افتتاح باند دوم جاده کرمان - بم - شورگز گفت: چرخه توسعه کشور به تدریج راه افتاده است و هر طرف که نگاه می کنیم می بینیم کاری در حوزه دولتی و خصوصی در دست انجام است.
ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1396
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان نيز در آئین افتتاح باند دوم جاده کرمان - بم - شورگز گفت: 563 کیلومتر بزرگراده در دولت تدبیر و امید در این استان احداث شده که با بهره برداری از باند دوم محور کرمان - بم - شورگز این میزان به یک هزار و 750 کیلومتر رسید.
ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1396
وزیر راه و شهرسازی گفت: بازار ما بازار اقتصاد کشاورزی است و هر چه اقتصاد مدرن داریم خارج از این بازار است، به گونه ای که اگر یک واحد بزرگ تولیدی بخواهد دفتر داشته باشد، به سمت بازار نمی رود و همه بیرون از بازار می آیند زیرا مرکز اقتصاد صنعتی جای دیگر...
چهارشنبه 15 شهریور 1396
وزیر راه و شهرسازی گفت: ما نمی توانیم برای توسعه به دور کشور دیوار بکشیم و توسعه زمانی اتفاق می افتد که سهمی از بازارهای جهانی داشته باشیم و با بازارهای دنیا تعامل کنیم
چهارشنبه 15 شهریور 1396
با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان کرمان و همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی بخشی از آزادراه سیرجان- بندرعباس به طول 60 کیلومتر آغاز شد
چهارشنبه 15 شهریور 1396
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای اتمام محور شهربابک -هرات که صد کیلومتر طول دارد، حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است که با توجه به منابع محدود مالی که در حال حاضر وجود دارد، تکمیل کل مسیر نیاز به زمان بیشتری دارد.
چهارشنبه 15 شهریور 1396
همزمان با چهارمین روز از گرامی داشت هفته دولت و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی قطعه دوم از باند دوم محور کرمان - راور - دیهوک به مسافت ۲۰کیلومتر امروز (یکشنبه) به بهره برداری رسید.
چهارشنبه 15 شهریور 1396
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: در دولت تدبیر و امید دو هزار و 800 هکتار زمین از دست متصرفان آزاد و کمربند سبز به منظور جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی نیز ایجاد شده است.
پنجشنبه 16 شهریور 1396
در راستای تقویت حمل و نقل ریلی و جاده ای استان کرمان، توافقنامه ای بین وزیر راه و شهرسازی و استاندار کرمان امضاء شد.
پنجشنبه 16 شهریور 1396
سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی دفتر منطقه ای جنوب شرق کشور گفت: با مطالعات میدانی، تلفیق اطلاعات سازمان زمین شناسی و پایان نامه های دانشگاهی تعداد 14 گسل در فاصله 25 کیلومتری شهر کرمان شناسایی شده است.
ﺳﻪشنبه 28 شهریور 1396